BOURÁNÍ TÁBORA 17.8.

Přátelé, kamarádi.

Stejně jako každý rok, končí příští víkend (tj. 17.8) táborová sezóna na ostrově ve Vítkově Podhradí a společně s tím je nutné všechno z tábořiště zase uklidit.
Práce to není těžká, ale jak se říká…  stokrát nic umořilo vola, takže pokud máte příští sobotu volno, budu moc rád, když mám přijedete na pomoc.
Všichni kdo plánujete jet, dejte prosím vědět Mahonimu (adam.skopal@gmail.com), ať může logisticky naplánovat, jak se tam kdo dostane a tak dále :). Ideálně že jedete, jak jedete a zda máte příp. místo ve voze.
Kvůli odvozu věci do klubovny budeme rádi i za informaci o místě v kufru, střeše nebo vozíku.
Jedná se o jednodenní akci. Z Ostravy budeme vyjíždět kolem sedmé ať jsme cca v 8 na tábořišti, ale přesné info bude na webu upřesněno do čtvrtka právě na základě toho kolik nás bude a čím pojedeme.
Předem díky za odpověď.
Mahoni