Březnová jednodenka

Milá maminko, milý tatínku,

ač opět malinko opožděně (za což si sypu popel na hlavu já, Luky), posílám informace o nadcházející jednodenní výpravě skautů ze 48. chlapeckého oddílu a skautek ze 48. dívčího oddílu. Rád bych Vám ještě připomněl, že po tomto výletu za 2 týdny v sobotu 23. března máme tradiční akci střediska – “Vítání Jara”.

A nyní již informace k jednodence:

Sraz: neděle 10. března v 8:20 na vlakovém nádraží Ostrava-Svinov (pojedeme do Mokrých Lazců)
Návrat:  neděle 10. března v 16:24 na zastávce MHD Kino Luna (případně se mohou děti různě odpojit – pojedeme ze zastávky tramvaje 5 – Zátiší)
Cena: 50Kč
S sebou: vhodné oblečení do přírody, oddílové tričko či kroj, šátek, vázačku, papír a tužku (na tuto výpravu se jistě každý skaut či skautka zvládne sbalit sám/sama)
Jídlo a pití: každý svoje + cestou si něco opečeme na ohni (dodáme my 🙂 )

Prosím o vyjádření účasti do středy 6. března – abychom stihli nakoupit věci a vše připravit. Děkuji za spolupráci.

Na výpravě se budeme zejména věnovat skautským dovednostem a tomu, co se všem bude hodit na Svojsíkově závodě.