Osmačtyřicítka Ostrava

Dvanáctý den, Tábor K2

A je to tady! Druhý den bez deště a sluníčko na obloze. Toho prostě musíme využít!

Dnešní den byl zcela výjimečný, protože jsme konečně mohli využít vodních her a našeho „bazénku.“ Vyzkoušeli jsme si kouzla bahenních lázní a zjistili jsme, že opravdu fungují! Každý z nás se alespoň jednou pořádně projel po bahenní skluzavce a vyzkoušel si ledovou sprchu. Během odpoledního klidu si někteří naši vedoucí udělali malý výlet do každoročně navštěvovaného knihkupectví. Cílem bylo vyměnit novou krabici plnou táborových artefaktů za předchozí. Z loňského „Star Wars“ tábora se nám toho hodilo opravdu hodně. Na výpravu jsme se samozřejmě vydali v našich kostýmech, což upoutalo pozornost většiny smrtelníků kolem nás.  K večeru si nás kouzelník opět pozval do Chrámu Vědění a poslal nás na nebezpečnou výpravu. Museli jsme překonat strach a otevřít prastarou hrobku. Nikdo netušil, co se v ní skrývá. Získali jsme náhrdelník od mumie a uháněli do tábora. Cestu nám ovšem zkřížili nemrtví. Vše nakonec dobře dopadlo.