Osmačtyřicítka Ostrava

Hamburgerová předvánoční párty

Na noc z pátku 30. listopadu na sobotu 1. prosince jsme původně měli naplánovaný Noční pochod Beskyd. Vzhledem k tomu, že se nám na poslední výpravě vyskytlo tolik úrazů a na příští víkend hlásí počasí kolem nuly a k tomu ještě sněžení (či déšť – čili reálně hrozí ledovka), rádi bychom předešli dalším úrazům a proto jsme se rozhodli, že Noční pochod Beskyd přesuneme na příští rok (pravděpodobně na Jaro). Děkujeme za pochopení.
 
Místo toho uděláme v naší klubovně “Hamburgerovou předvánoční párty”, včetně nočního programu a nějaké bojové hry v lese. Pevně doufám, že to kluci zvládnou bez dalšího úrazu.
 
Příchod: pátek 30. listopadu v 17:30
Odchod: sobota 1. prosince nejpozději v 11:00 (odchod může být i dřívější – během dopoledne)
S sebou: šátek, tužku a papír, přezůvky, spacák + karimatka, oblečení na noční bojovou hru v lese (nejlépe, ať se kluci sbalí sami bez Vašeho zásahu a Vy jen zkontrolujete)
My zajistíme: úžasnou večeři ve formě hamburgerů, které si kluci sami vyrobí (od namletí masa až po ugrilování a servírování – viz. obrázek níže z hamburgerové schůzky v červnu), noční svačinu, snídani a program dlouho do noci (kluci možná domů příjdou nevyspalí 🙂 – ovšem nebudeme ponocovat celou noc)
Cena: 100Kč
 
Důležité: prosím, potvrďte účast či neúčast do úterý 27. listopadu – pokud potvrdíte účast později, může se Váš skautík akce zúčastnit, ovšem večeři si bude muset zajistit sám a nebude mít hamburgery, neboť nebudu mít pro něj nakoupené potraviny. Děkuju za pochopení.