Osmačtyřicítka Ostrava

Jednodenka a brigáda v klubovně (11. a 12. ledna)

Jednodenka

Brigáda v klubovně

V neděli 12.1. budeme organizovat brigádu v klubovně, kdy se budeme snažit vymalovat co největší část kuchyňky, položit lino, navrtat skříňky atd. V případě, kdy zbydou síly, vrhneme se již i na chlapeckou klubovnu, abychom tam neměli pořád staveniště. Akce je pro členy, případně vás, rodiče, jako zkušené pomocníky a pracovníky. Hodit se jistě bude každá ruka.
 
Sraz: v neděli v 8:00 v klubovně
Konec: dle možností, nejpozději ve 13:00-14:00
S sebou: pracovní oblečení, svačinku, malířské věci (válečky, štětky, kýble), nářadí na pokládání lina a koberce, další dle upřesnění s konkrétními účastníky.
Kontakt: Zoubek (+420 737 357 013)
 
Prosíme o zapsání do tabulky, kdy a kdo může přijít. Není nutné pobýt v klubovně celou dobu – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vlYjAFyFvgMa2lAZ2YD5HYpV-qrFfmiM_0pmRVNB5sE/edit?folder=0AODZstlmUF6DUk9PVA#gid=0