Osmačtyřicítka Ostrava

Podzimní tábor 26.-29. října

Kdy a kde se bude konat? Náš podzimní tábor proběhne od soboty 26.řijna až do úterý 29.řijna. Pro tuto akci jsme vybrali skautskou klubovnu v Bruntále.

Sraz: v sobotu 7:40 na nádraží Ostrava – Svinov

Návrat: v úterý 15:57 také na Svinov

S sebou: vhodné oblečení, pevné boty, spacák a karimatku, oddílové tričko, šátek na hry, papír, tužku, přezůvky, hygienu, baterku, pláštěnku, lžíci, zpěvník, kartičku s fotografií (kvůli slevy na bazén) a hlavně plavky a ručník. Co se týká jídla, stačí mít své pouze svačinky. Zbytek bude společný. Celá akce bude stát 600Kč. Pojedeme v kroji!!

Prosíme, ať si děti sbalí vše do velkých batohů.

Krátce k programu: záměrně jsme vybrali ubytování ve městě, máme v plánu uspořádat krapet jinou výpravu. Děti si samy nakoupí potraviny, uvaří. Rádi bychom navštívili bazén. Jelikož místní skauti mají v klubovně wifi, hodně programu chceme věnovat právě bezpečnosti na internetu, vhodným a používaným aplikacím či se ponořit více do historie skautingu skrz moderní technologie a zaměřit se také na 30 let demokracie.

Závěrem bychom vás chtěli požádat, pokud děti mají své dotykové telefony, tablety, případně i notebooky s wifi připojením a dovolíte jim je vzít s sebou, toto je právě ta správná akce, kde by se nám hodily. Čím více, tím lépe. Dáme na vše pozor!

Prosíme o nahlášení dětí, jestli se účastní/neúčastní nejpozději do středy 23.10.2019. Nejlépe, aby daly vědět děti samy. Děkujeme.

Bližší info: Karel (+420 605 519 912)