Osmačtyřicítka Ostrava

Víkend skauti a skautky (21.-22.2)

Tělocvična + přespání v klubovně – Pátek 21.2.-sobota 22.2.2020

Odpoledne máme rezervovanou tělocvičnu na ZŠ Srbská, kde si společně zaběháme a něco zahrajeme a poté se přesuneme do klubovny, kde nás čeká filmový večer se skautskou tematikou.
Sraz: v 15:45 na tramvajové zastávce Nové Výškovice
Konec: v sobotu v 8:00 v klubovně
S sebou: převlečení do tělocvičny (včetně přezůvek), šátek, pití, přezůvky do klubovny, spacák, karimatku, papír + tužka, nějakou dobrotu pro všechny, vlastní večeři a snídani (možno ohřát), oddílové tričko + šátek
Info: Mahoni (775098513), Uhlík (733465962)
 

Den sesterství – sobota 22.2.2020 = akce jen pro skautky + světlušky

Tento den slavíme každoročně společně. Dopoledne se projdeme po okolí klubovny, společně si připravíme výtečný oběd a nějakou mňamku na odpoledne. Budeme mít dost času se navzájem poznat, zahrát si nějaké nové hry a hlavně se dozvědět či něco nového zjistit o Dni sesterství. Vydej se s námi za poznáním a dobrodružstvím!
Sraz: v 8:10 u klubovny
Konec: v 15:30 v klubovně
S sebou: kroj + oddílové tričko s šátkem, PP, přezůvky, vlastní studenou dopolední svačinu + pití (oběd + odpolední svačina společná), boty a oblečení dle počasí, šátek na hry, papír + tužka, ODISka (pojedeme do Proskovic a zpět), 70 Kč, cca 2 metry bavlnky (jakákoliv barva)
Info: Zoubek (737357013)