Osmačtyřicítka Ostrava

Zahajovačka (4. – 6.9.)

“Už je tady opět začátek nového školního roku. S ním se naštěstí rozjíždí také rok skautský. Vykročíme do něj první společnou akcí – zahajovačkou, která bude probíhat 4.-6.9. v Jakartovicích.”
 
Prosíme o potvrzení účasti/neúčasti nejpozději do středy 2.9. večer, ať stihneme nakoupit jídlo.  Společné věci (kotlík, stany, jídlo) bude možné si vyzvednout ve čtvrtek 3.9. na úklidové a přednáborové akci v klubovně nebo v pátek na srazu u klubovny před akcí. Prosíme všechny členy, pokud můžou dojít ve čtvrtek a věci si odnést, bude to lepší.
Sraz: v pátek v 15:30 u klubovny nebo 16:15 na nádraží Ostrava – Svinov (záleží, kdy si vyzvednou děti věci v klubovně)
Návrat: v neděli v 16:07 na nádraží Ostrava-Svinov
S sebou: oddílové triko se šátkem, spacák, karimatku, oblečení dle počasí, pláštěnku, ešus, lžíci, papír, tužku, šátek, vázačku, sirky, čajovou svíčku, nožík, hygienu, baterku, 250 Kč, jízdenku/měsíčník
Jídlo: 1,5 l pití, vlastní páteční večeři a sobotní snídani, svačinky na celý víkend, zbytek bude společný
Info: Peťa (+420 605 999 330)