Osmačtyřicítka Ostrava

Adaptační výprava 8. 10.

Cílem Adaptační výpravy bylo navázat bližší vztahy v rámci posádek a trochu se seznámit. To se také povedlo. Členové posádek se mezi sebou více poznali a posádky si dokonce vytvořily své názvy a hesla. Mise SAD621 se zúčastní Kikabe s heslem: „Neumřeme“, Challenger60315 s heslem: „Limity jsou jen v tvé hlavě“ a NHS10 s heslem: „Očekávej neočekávatelné“. Zmíněné posádky si natrénovaly sestavování vesmírné lodi při stavbě obří vlaštovky, prokázali důvěru ve svého rádce, když se jím nechali vést poslepu a zahráli si plno dalších her na utužení týmu. Zlatým hřebem celé akce pak byla návštěva lanového centra Tarzanie. Úspěšné zdolání všech překážek (nejen těch v Tarzanii), které tato akce přinesla, je tak opět o kousek přiblížilo ke kýženému odletu do vesmíru!