48. Roveři a Rangers

Považujeme za klíčové, aby se roveři nebáli říct svůj názor, aby se dokázali jasně vyjádřit, co mají na srdci a aby v dominantní míře tvořili program (nejen) na své schůzky a akce.

Motivujeme se navzájem nebát se zkoušet nové věci a dělat chyby. Chceme být samostatní, zodpovědní a sebevědomí. Toho docílíme velkou míry svobody, respektu a vzájemné úcty.

Chceme měnit svět k lepšímu a být v tomto autentičtí. Proto začínáme od sebe a svého blízkého okolí. Snažíme se, aby naše slova byla podložena adekvátními činy, které společnosti přinášejí hodnotu. #Služba

Schůzky:
Dle domluvy
Klubovna: Husarova, Ostrava Výškovice

Vedoucí oddílu: Petr Chlebec (Kostěj), tel.: +420 608 243 049, chlebec.p@seznam.cz

Ahoj!

Jsme 48. roverský kmen. Našimi předchůdci byli Nafurat Wakibab, Fangornské poutníky a nebo Arapaho.

Kromě vlastní činnosti se velkou měrou angažujeme v dalších oddílech střediska.

Pokud se k nám chceš přidat, neboj se napsat Kostějovi, rádi tě mezi sebou uvidíme!