Osmačtyřicítka Ostrava

Bourání tábora 12.8.

Milí kamarádi,

prázdniny jsou v plném proudu. V|ěřím, že si naplno užíváte letních dní. Konec tábora na Ostrově přátelství se už blíží mílovými kroky. Bourání proběhne v sobotu 12.8. Máte letost poslední možnost nasát táborovou atmosféru. Budeme moc vděční za jakoukoliv pomoc. Klidně přijeďte na dvě hodiny. Práce se najde i pro ty, kteří se necítí na velké fyzické výkony. Sraz na ostrově je v 9 hodin. Doufám, že se nám podaří skončit během odpoledne.

Čeká nás rozebírání stanů, kuchyně, stolů a laviček, nakládání do auta, vykládání a uklízení do hangáru. Letos máme ještě jednu atrakci navíc. Budeme poprvé bourat nový most. S sebou si vemte pracovní oblečení, rukavice, čepici proti slunci, jídlo a dostatek pití. Máte-li nářadí, bude se hodit toto: štípačky, klíč 10 a 13, případně 30. Práci rozhodně urychlí akuvrtačka. Hodit se můžou i plavky a boty do vody.

Pro klid mojí duše se, prosím, zapište do dokumentu na našem oddílovém disku. Stačí zapsat jméno nebo přezdívku. Jestli nechcete, nemusíte. Bude se mi ale lépe usínat s pocitem, že nás bude dost a taky budu vědět na koho se můžu těšit.

Užívejte si léta a moc se na Vás těším

Vašek

(774 185 664)

https://docs.google.com/document/d/1J1iDuS-GEkzBzdUDvs6m7Jlhez_lVRiHtNUkyRinZ7A/edit?usp=sharing