Osmačtyřicítka Ostrava

Filipka 20.1.24

Půjdeme z Bystřice, Paseky, konečná. Odtud nahoru po žluté na vrchol Loučka 835 m n.m. a zpět, cca 4km celkem.

sraz: 8:15: nádraží Ostrava – Vítkovice ve vestibulu

Návrat: nádraží Ostrava – Vítkovice: 16:26

S sebou: Dítě nutně musí mít sáňkovací lopatu. Tuto doporučuji za každého počasí, jelikož když najdeme kousek sněhu, tak jsou děti bez lopaty velmi smutné. Naopak nechci jiná vozidla, které se nevejdou do autobusu, ale hlavně při zmrzlém sněhu jsou šíleně nebezpečné. Návleky proti sněhu moc doporučuji! Jídlo na celý den – oběd + 2x svačina (spíše buchta, tatranka, než okurka, která zmrzne). Pití 0.75l + vlastní plastový kelímek na teplé pití od vedoucích. 2x náhradní rukavice ve dvou sáčcích, do kterých se následně uloží ty mokré. Převlečení – kompletní všechny vrstvy na spodní polovinu těla + pevnější sáčky do bot – to celé v podepsané igelitce. Náhradní oblečení ponesou vedoucí. Dospělí 250,-, děti nad 6let 120,-, Děti do 6let 50,-

Pro rodiče, kteří jedou s námi: vezměte navíc horký slazený čaj v termosce (na ředění dětských studených nápojů) a velký batoh (na srazu dostanete náhradní oblečení dětí), sami sebe pořádně oblečte, případně přibalte vlastní lopatu.

Hlaste účasti i neúčast dětí do čtvrtku 18.1.2024

Hela (774 540 563)