Osmačtyřicítka Ostrava

Galerie + halda Ema – výprava 11.12. Slůňata

Půjdeme do Domu umění – je tam výstava Brčko na drátě pro děti. Poté po žluté značce pěšky na haldu Ema, zpět trolejbusem ze zastávky Zoo.

sraz: tramvajová zastávka Zábřeh vodárna ve směru do centra 9:25, tramvaj číslo 2 jede 9:34

návrat: tramvajová zastávka Zábřeh vodárna  15:14

s sebou: teplé oblečení, děti nad 6let 50Kč a nabitou Odisku, aby si mohli kupovat jízdné, kopii průkazky pojištěnce, pití 0.75litru – dát teplé(ne vařící) do tlusté ponožky, vedoucí vezmou termosku, pláštěnku dle počasí, svačinu 2x +oběd, náhradní rukavice v sáčku (do kterého se pak vloží ty mokré), roušku do MHD a galerie, kopii průkazu pojištěnce

poznámky: Odisky si budou hlídat děti samy, svačiny dejte takové, aby se daly jíst i za chůze – namazaný chleba, rohlík, tousty, tatranky (počasí už nebude na piknik),  předpokládám, že v galerii budeme skoro sami, v šatně se vysvlékneme i ze šusťáků, budeme cca 1h uvnitř, pak se tam snad nasvačíme a vyrazíme na výlet, pokud by děti vypadaly extra hodné, projdeme i výstavu Steven Holl: Making Architecture  – jsou tam k vidění krásné akvarely a modely budov včetně očekávané koncertní haly pro Ostravu

přihlašujte a odhlašujte děti, nejpozději do čtvrtka, prosím rodiče, kteří plánují jít s námi, dejte mi vědět co nejdříve

Hela

774540563