Geocatch(ME) – Výprava s K2

Dne 17. února se uskuteční jednodenní výprava, kterou organizuje náš spřátelený oddíl skautů – K2. Hlavní vůdce tohoto oddílu, Ondřej Buba (Bouchač), se bude spolupodílet na hladkém fungování 48. chlapeckého oddílu a bude, spolu s dalšími členy vedení K2, přítomen na schůzkách a i některých akcích.

Výprava proběhne v sobotu 17. února, pojedeme do Hranic na Moravě, kde si společně se skauty z K2 vyzkoušíme práci s GPS, mapou a i některé další skautské dovednosti (to je hlavním cílem této akce). Skauti budou mít za úkol hledat ve městě „Geocache krabičky“ a plnit přitom rozličné úkoly… a proslýchá se, že je při tom ještě bude i někdo chytat ;-). Na akci budou přítomní 2-3 dospělí vůdci z K2, za oddíl 48 budu za dospělé na akci přítomen já. Pomáhat budou i naši rádci. Další informace o akci naleznete v pozvánce (viz. obrázek níže).

Aby akce proběhla hladce a měli jsme dostatek času na přípravu a organizaci, velmi ocením, když mi do této neděle (11. února) dáte vědět (luky.haraga@skaut.cz), zda váš syn pojede či nikoliv. Napište mi prosím i v případě, že syn nepojede. Děkuji za spolupráci. Na schůzce rodičů se jeden z rodičů ptal, zda je možné mít sraz akcí u klubovny. Tato akce je organizovaná oddílem K2 a nechtěl jsem zasahovat do jejich zajetého systému, čili oficiální sraz je na nádraží Svinov. Každopádně pokud potřebujete, aby byl sraz u klubovny, prosím napište mi a já to zařídím. Pokud mi o srazu nic nenapíšete, budu počítat, že váš syn pojede z nádraží.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit.

Luky