Osmačtyřicítka Ostrava

Hledání zříceniny – říjnová výprava

14.-16.10.2022
Trasa: Z Brantic přes Vinici na chalupu v Radimi. V sobotu hledání zříceniny hradu Zátor. V neděli kutění a hry.
Sraz: pátek 14.10. 16:25 vlak. nádraží Ostrava-Svinov u eskalátorů u severního podchodu k nástupišti (ten blíž k tramvajím)
Návrat: 16:00 vlak. nádraží Ostrava-Svinov
Spaní: Spát budeme na chalupě v Radimi. Postel s peřinou je zajištěná pro 6 lidí. Ostatní si vezmou spacák a karimatku. Domluvíme se ve středu na družinovce.
S sebou: peníze (na dopravu) 200Kč, kopie průkazu pojištěnce, pláštěnka, šátek na hry, vazačku, tužku a papír, kapesní nožík, baterku, na sebe teplé oblečení na ven a pohodlné boty, kartáček na zuby, pyžamo, papuče, malý ručník,
Jídlo: jídlo na páteční večeři, 4 svačiny (sladká svačina – sušenka či buchta, jablko apod.), pití 1,5 l, 5 krajíců chleba, cca 100g plátkového sýru, 2 kusy zeleniny (např. okurka či paprika), hrstička dobrot do ovesné kaše (např. hrozinky, oříšky), 1 cibule, 2 brambory

Účast na výpravě potvrďte Vaškovi do čtvrtka 18 hodin.

Vašek (774 185 664)