Osmačtyřicítka Ostrava

Krajské kolo SZ 17.-18.6.

„17.6. jsem se s holkami vydala do Příbora, kde mělo začít krajské kolo Svojsíkova závodu, kam družina úspěšně postoupila. Cesta nebyla nijak náročná a vše se dařilo, jak mělo. Po příjezdu všech družin, byl hromadný nástup, kde vedení řeklo vše důležité. Pak už jsme se všichni vydali směr náměstí, na počátek samotného závodu. Vše začalo tím, že si holky podle souřadnic určily, kde jsou jednotlivá stanoviště. Bylo zde například: uzlování, krizová situace, spolupráce nebo první pomoc (samozřejmě mnoho dalšího). Holky vše zvládaly parádně, někde menší chyby, ale kdo nikdy chybu neudělal 🙂. Po modulu závod si postavily stan, začaly vařit guláš a dezert a luštit šifry, které sloužily k dalšímu úkolů. V rámci modulu přežití byla i noční hlídka, u které jsme si užily dost zábavy. Já osobně jsem na holky velmi hrdá za to, jak vše zvládaly i přesto, že některé úkoly měly těžší, kvůli jejich malému počtu. Snad nás příště pojede více a budeme minimálně stejně úspěšní.“ –Anakin