Osmačtyřicítka Ostrava

Mafie vs Policie 13.5.

„Sešli jsme se na zahradě u klubovny, kde nám vysvětlili pravidla a dostali jsme lístečky (naše životy), mapu a rozdělili jsme se do čtyř týmu. Potom jsme taky dostali kufr se zbožím. Jakmile jsme se podívali na lísteček, kam máme kufřík odnést, tak jsme rozešli správným směrem. Když jsme tam přišli, tak jsme tam chvíli počkali a potom jsme si kufřík předali s Mafiánem a ten nám dal další adresu a nové zboží.
Další předávky byly podobné, vždy jsme dorazili na místo, které nám Mafián určil. Tak to pokračovalo do doby, kdy byla poslední předávka před obědem. Tam jsme málem přišli o kufr, protože nám ho červený chtěl vzít, my jsme mu jej ale nedali a ochránili ho. Pak již nastala pauza na oběd.
Po obědě jsme nešli všichni, někteří odešli jinam, celé se to zamotalo, a dokonce jsme byli na špatném místě a museli jsme jít jinam. Já jsem ale musela za sudičkou, protože jsem neměla život. Ale mezitím nám zmizel tým a museli jsme ho s Krtkem najít, na konci se nám to podařilo. Celou dobu na nás útočila i policie, která se nám snažila předávky překazit. Stejně jako soupeři z jiných týmů.
No bylo to prostě super. A já si to užila!“ – Kača (světlušky)