Osmačtyřicítka Ostrava

Morávka

Vážení rodiče,

Blíží se nám naše letošní trojdenka (21. – 23.4.2023). Chystáme se na Morávku, kde budeme bydlet v objektu bývalé lesní školky, který nám nabídli k užití místní skauti. Chata je opatřena kobercem, vařičem, teplo zajištěno a okolní příroda nádherná. Čeká nás dobrodružství a už se na něj moc těšíme. Doprovod a dohled bude zajištěn 3 dospělými osobami (z toho 2 vedoucí).

Odjíždět  budeme 21.4. z ÚANu. Sejdeme se v 17:25 na stanovišti číslo 3 (odjezd bude v 17:45, autobus je přímý, tedy komfortní a příjemná cesta).

Návrat v neděli 23.4. v 15:07. Sraz na výstupním stanovišti ÚANu.

PROSÍM, dejte mi vědět DO úterý 18.4. ZDA SE VAŠE DÍTKO ZÚČASTNÍ ČI NIKOLIV!! (Piště prosím v obou případech, SMS).

Seznam věcí: Vhodný batoh, karimatka, spacák, pláštěnka, přezuvky, věci na spaní, náhradní triko (2 ks) a kalhoty, spodní prádlo,ponožky, kapesník, kus toal. papíru, kartáček+pasta, (malý ručník), hřeben, (mýdlo), baterka, ešus jen jeden díl nebo miska na jídlo, lžíce, kapesní nůž (pokud máte), hrníček, pití (max 0,75 l ), plátěný pytlíček a krabička na svačinu, repelent, krém proti slunci, nádobíčko (věci na schůzku), popř. léky, které dítě užívá pravidelně.  Čepice, rukavice dle počasí. Na sebe pohodlné oblečení a boty přiměřené počasí a dostatečné šířky!!

Přibalte dětem večeři na pátek.

Dětem, kterým bývá špatně při jízdě autobusem, dejte prosím 60 min před jízdou kinedril (a zabalte na cestu zpátky). Všem dětem také sáček na event. zvracení.

Přílohou je také formulář o bezinfekčnosti a kratičký dotazník, prosím o odevzdání při odjezdu společně s léky a penězi.

Finance: 500 kč. Částku jsem záměrně nadhodnotila, předpokládám reálnou finanční náročnost na 300 kč. Přebytek vyúčtuji a vrátím.

 

Moc se těšíme! Připomínám (ne)potvrzení účasti do úterý 18.4. Ivči na tel. 734544662

 

Prosím, odstřihněte a odevzdejte při odjezdu

Jméno a příjmení světlušky/vlčete/slůněte:

…………………………………………….…………………………………………………………………………………Datum narození………………..

 

Prohlášení o bezinfekčnosti

Potvrzuji tímto, že moje dcera/syn je zdravá (ý) a nesetkala (l) se v době před nástupem na akci s žádnou infekční chorobou, která by mohla ovlivnit zdraví ostatních účastníků akce.

 

Dotazníček

 

Alergie:………………………………….………………………………………………

 

Zvláštní dietní omezení:
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Léky s sebou + čas podání:
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Kinedril   ANO      NE

 

Měli bychom ještě něco důležitého vědet?

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

V Ostravě dne……………………

 

Podpis zákonného zástupce:

 

…………………………………………..