Osmačtyřicítka Ostrava

Odpoledne v dílně (17. 10. 2008)

Takhle to viděl Ondra: Příjďte do sklepní dílny, budou se vyrábět sáně!!! Tahle akce se mi moc líbila. Hlavně smíchu bylo plno. No hlavně mi bylo do smíchu. Ale nechme těch legrácek a pusťme se do díla. Vy řežte a vy měřte. A nezpomeňte šroubovat, vrtat a co je pro vlčata typické: zlobte a smějte se. Využijeme staré lyže a nařežeme desky potřebné velikosti. Navrtáme je na lyže a překryjeme je dekou, aby se dobře sedělo. A teď už jen hurá na ně.

Z (mého) pohledu „starého“ vedoucího se stavba sání vydařila. Samozřejmě se objevily jisté technické potíže při stavbě, kdy např. šrouby nebyly dostatečně pevné…ale přes to všechno se nám to povedlo! Co se týče toho zlobení, je vidět, že Ondra ví, o čem píše:). Chválím všechny ty, co přišli a těším se na zimní radovánky .

Mahoni