Osmačtyřicítka Ostrava

PR Kotvice a zámek Nová Horka u Studénky 2.3.2024

Projdeme si přírodní rezervaci Kotvice, kolem rybníků a ptačí pozorovatelny až dojdeme do zámku Nová Horka, kde máme domluvenou malou exkurzi k této přírodní stezce.

SRAZ: 8:20 nádraží Ostrava Svinov u prvních schodů (vlak odjíždí v 8:37)

NÁVRAT: 15:12 nádraží Ostrava – Svinov dole pod Svinovskými mosty u jezdících schodů  !!! Zpátky pojedeme hodinu autobusem – zvažte, kdo potřebuje Kinedryl.

 

S sebou: Kopie průkazu pojištěnce. Jídlo na celý den – oběd + 2x svačina (spíše buchta, tatranka). Pití 0.75l + vlastní kelímek na teplé pití od vedoucích. Kdo chce dalekohled.

Oblečení dle počasí (může se ochladit), lepší jsou vrstvy, které lze měnit. Určitě čepice, rukavice + náhradní rukavice. Lepší i náhradní ponožky. Vhodnou obuv, půjdeme kolem rybníků (nedávejte ale gumáky!).

Náhradní oblečení a dostatek pití ponesou vedoucí, nemusíte se bát.

Cena: budeme platit vstupné do zámku 40 Kč/os (bez ohledu na věk). Pak koupíme hromadnou jízdenku dle počtu účastníků. S případnými dospělými se domluvíme na sraze na nakombinování peněz, aby to vyšlo, co nejlépe.

Dospělí 100,-, děti nad 6 let 100,-, děti do 6 let 40,-.

Účast i neúčast mi, prosím, hlaste formou SMS do čtvrtka 29. 2. 18 hod. Prosím rodiče starších i nových členů, kteří plánují jet s námi, aby mi to napsali co nejdříve, abych mohla uzpůsobit počet vedoucích.

ŚMUDLA (TEL. 776 034 369 )