Osmačtyřicítka Ostrava

Předtáborovka

Milí kamarádi,

všechny bych vás tímto chtěl pozvat na předtáborovku, která proběhne 24.-25.6.2023. Pro rodiče nováčků, kteří nemají představu, jedná se o akci, kdy si přes víkend musíme postavit celý tábor sami, a proto se opravdu hodí každá ruka. Pro všechny účastníky tábora se jedná o povinnou akci! 

Chtěl bych vás požádat, abyste zapsali, kolik vás jede, zda přespíte a zapsali se k nějakému úkolu, pokud s ním již máte zkušenost. Nepřidělené úkoly se rozdají na místě. (Vždy by za daný úkol měl někdo zodpovídat, a pak se k němu přidá pár dalších lidí, kteří se naučí co a jak.)

Pokud pojedete autem, je třeba vyplnit i RZ, aby se daly vyřešit vjezdy. Všechno vybavení si na tábořiště musíme také dovézt, takže prosíme kohokoli, kdo má nějaké místo v autě nebo dokonce možnost vzít přívěsný vozík, aby to rovněž zapsal.

Uzávěrka přihlášek bude ve středu 21. června v 18 hodin. Pokud si nevíte rady s rezervací úkolu či máte nějaký dotaz, ozvěte se buď nám

(Jája – 731 543 502, Kuba – 604 737 891) nebo přímo Vaškovi, který má předtáborovku na starost – Vašek (774 185 664, bolom@centrum.cz)

Dokument: https://docs.google.com/document/d/129uMjW0VlPJCTqVWmlZ_Jw9lMxaf7VfbPYvVx-_SyoY/edit?usp=sharing

Doufám v hojnou účast

Jája