Osmačtyřicítka Ostrava

Předtáborovka 22.-23.6.2024.

Ahoj,

všechny bych vás tímto chtěl pozvat na předtáborovku, která proběhne 22.-23.6.2024. Pro rodiče nováčků, kteří nemají představu, jedná se o akci, kdy si přes víkend musíme postavit celý tábor sami, a proto se opravdu hodí každá ruka. Pro všechny účastníky tábora se jedná o povinnou akci! 

Chtěl bych vás požádat, abyste zapsali, kolik vás jede, zda přespíte a zapsali se k nějakému úkolu, pokud s ním již máte zkušenost. Nepřidělené úkoly se rozdají na místě. (Vždy by za daný úkol měl někdo zodpovídat, a pak se k němu přidá pár dalších lidí, kteří se naučí co a jak.)

Pokud pojedete autem, je třeba vyplnit i RZ, aby se daly vyřešit vjezdy. Všechno vybavení si na tábořiště musíme také dovézt, takže prosíme kohokoli, kdo má nějaké místo v autě nebo dokonce možnost vzít přívěsný vozík, aby to rovněž zapsal.

Uzávěrka přihlášek bude ve středu 19. června v 18 hodin. Pokud si nevíte rady s rezervací úkolu či máte nějaký dotaz, rád Vám pomůžu.

Můj telefon je 722 637 896, email: matejkrusbersky@gmail.com

Dokument: předtáborovka tabulka účasti

Zároveň bych chtěl připomenout, že tábor není třeba jenom postavit, ale taky zbourat. Proto bych Vás chtěl požádat i o pomoc při bourání našeho společného díla. Každoročně na bourání nejezdí moc lidí, a proto se každá ruka hodí dvakrát.

Bourání se koná 24. srpna a na konec, už tradičního dokumentu, jsem přidal tabulku i bourání, abychom měli představu, kolik nás bude.

S přátelským pozdravem a stiskem levice

Tkanička