Osmačtyřicítka Ostrava

Předtáborovka – ZMĚNA

Milí kamarádi,

letošní tábor se, bohužel, nemůže konat na Ostrově přátelství. Důvod je ten, že jsme nedostali od Povodí Odry souhlas ke stavbě mostu. Podrobnější informace mnozí z Vás mají or oddílových vedoucích nebo z doslechu.Klasickou předtáborovku na Ostrově rušíme.

Tábory se konat budou. Po usilovných jednáních jsme došli k řešení. Oddíly se, nicméně rozdělí a každý bude tábořit na jiném místě. Budeme zvlášť Světlušky, Vlčata a Starší. Pro jednotlivé tábory však budeme potřebovat materiál, který je uskladněný v hangáru u ostrova. Znamená to vynosit všechno z hangáru, vybrat stany, které budeme potřebovat a zbytek zase vrátit zpátky. Stany bude potřeba i nanečisto postavit, abychom věděly, že je máme vpořádku a můžeme v nich tábořit.

Prosím všechny, kdo máte možnost a chuť přiložit ruku k dílu. Odhadujeme, že budeme potřebovat cca 20 lidí. Když nás bude víc, můžeme se vystřídat, případně zajít na vycházku po okolí. Na závěr (nebo v průběhu) si uděláme oheň a opečeme párky.

Sraz je v sobotu v 10 hodin dopoledne u hangáru u ostrova (49.8047606N, 17.7781856E), https://mapy.cz/s/dedakekeno. Auta, prosím, nechte u odpočívky před mostem na levém břehu řeky, nebo ještě lépe v Podhradí u autobusové zastávky.

Pokud Vám není něco jasné, pište, volejte. Hledáte-li místo v autě, ozvěte se, nějaké místo najdeme.

Vašek

774 185 664