Osmačtyřicítka Ostrava

Předvánoční výprava 15.12.2018

Půjdeme z Polanky nad Odrou obhlídnout nejbližší rybník a pak se budeme vracet ke klubovně, kde snad stihneme ještě vánoční tvoření. Trasa cca 4km.

Sraz: 8:15 zastávka autobusu číslo 59 Dubina směr Polanka (u bývalého Intersparu na Dubině)

Návrat: 15:00 v klubovně

S sebou: 50kč, kopii průkazu pojištěnce, jídlo k obědu+ sladká dopolední svačinka, pití, šátek na hry. Děti starší 6ti let jednu jízdenku na 15 min či Odisku na zonu 77. Pokud budou i v pátek hlášeny srážky sněhové či dešťové, dejte dětem vhodné oblečení na sebe. Dále v označené igelitce náhradní štrample, podvlíkačky a mikinu na převlečení do teplého a suchého v klubovně. Věci na převlečení vezmou vedoucí do svého batohu.

Dejte mi, prosím, vědět, zda vaše dítě na výpravu pojede či nikoliv, nejpozději do čtvrtka, lépe dříve.

Hela