Osmačtyřicítka Ostrava

Přespávačka v klubovně 24. – 25.11.2023

Přespávačka v klubovně

Kdy: 24. – 25.11.2023

Sraz: 24.11. u klubovny mezi 17:30 – 18:00 hod

Ukončení: 25.11. u klubovny mezi 15:00 – 15:30

Finance: 120 kč + odiska nebo kreditní jízdenka (2x cesta MHD)

Co si sbalit s sebou? Nádobíčko, hrníček, miska na polévku, lžíce, batůžek na jednodenní výpravu, láhev na vodu, pytlík/sáček na svačinu a krabičku na svačinu (o obsah se postaráme my, netřeba s sebou balit svačinu), přezůvky, teplé pohodlné oblečení do klubovny (teplákovku, je tam poněkud chladněji, děti ocení i hrubé ponožky), spodní prádlo, ponožky vč. hrubých na dva dny + náhradní pár, spacák, karimatka, oblečení na spaní, oblečení do přírody (v sobotu budeme celý den venku! Děti oblečte teple! Čepice, rukavice, návleky – dle počasí), náhradní rukavice, pláštěnka, zubní kartáček a pasta, ručník, baterka, 2 x plastový sáček v dobrém stavu (do bot v případě promočení), zdravotní dotazníček + léky, které dítě pravidelně užívá a jsou nepostradatelné (vitamíny, prosím, nechte doma). Celou výbavu není třeba balit do jednoho zavazadla. Z klubovny podnikneme jen malý výlet s malým batůžkem

Mobilní telefony, volací hodinky, tablety nechte, prosím, doma. Zato jsou na výpravě vítáni plyšáci a jiní neživí mazlíčci, popř. hry (prosím, podepište si)

Prosím, do středy 22.11.2023 mi dejte, vědět zda se Vaše světluška zúčastní.

Děkuji Šáší (Ivča) 734544662