Osmačtyřicítka Ostrava

Přespávačka v klubovně 25-26.11.2022

Kdy: 25. – 26.11.2022

Sraz: 25.11. u klubovny mezi 17:00 – 17:30 hod

Ukončení: 26.11. u klubovny mezi 15:00 – 15:30

Finance: 100 kč

Co si sbalit s sebou?

– Nádobíčko, hrníček, batůžek na jednodenní výpravu, láhev na vodu, pytlík/sáček na svačinu a krabičku na svačinu (o tu se postaráme my, netřeba s sebou nic balit), přezůvky, teplé pohodlné oblečení do klubovny (teplákovku, je tam poněkud chladněji, děti ocení i hrubé ponožky), spodní prádlo, ponožky vč. hrubých na dva dny + náhradní pár, spacák, karimatka, oblečení na spaní, oblečení do přírody (v sobotu budeme celý den venku! Děti oblečte teple! Čepice, rukavice, návleky – dle počasí), náhradní rukavice, pláštěnka, zubní kartáček a pasta, ručník, baterka, 2 x plastový sáček v dobrém stavu (do bot v případě promočení), zdravotní dotazníček + léky, které dítě pravidelně užívá a jsou nepostradatelné (vitamíny, prosím, nechte doma)

Mobilní telefony, volací hodinky, tablety nechte, prosím, doma. Zato jsou na výpravě vítáni plyšáci a jiní neživí mazlíčcipopř. hry (prosím, podepište si)

 

Zdravotní dotazník

Jméno a příjmení světlušky: …………………………………………….…………………………………………………………………………………

Datum narození………………..

Prohlášení o bezinfekčnosti Potvrzuji tímto, že moje dcera/syn je zdravá (ý) a nesetkala (l) se v době před nástupem na akci s žádnou infekční chorobou, která by mohla ovlivnit zdraví ostatních účastníků akce.

Dotazníček Alergie:………………………………….………………………………………………

Zvláštní dietní omezení: ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Léky s sebou + čas podání: ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kinedril ANO NE

Měli bychom ještě něco důležitého vědět? ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

V Ostravě dne……………………

Podpis zákonného zástupce: …………………………………………..