Osmačtyřicítka Ostrava

Schůzka s rodiči 48. chlapeckého oddílu

Vážení rodiče,

v posledních několika měsících se k nám dostaly informace o nespokojenosti některých rodičů s fungováním chlapeckého oddílu v našem středisku Osmačtyřicítka. Proto jsme přijali několik opatření, se kterými bychom vás rádi seznámili. Jedno z nich je změna vedení oddílu.

Rádi bychom vás tedy pozvali na schůzku rodičů chlapeckého oddílu, která se uskuteční v úterý dne 30. ledna 2018 v 17:00 v klubovně „48“.

Zároveň vás chci upozornit na důležitou změnu. V období mezi 29. lednem až 11. únorem schůzky chlapeckého oddílu nebudou. Důvodem je nastavení nového konceptu v oddíle, na který potřebujeme nějaký čas.

Další významnou změnou v oddíle je, že na každé schůzce bude, kromě stávajících rádců, ještě minimálně jeden dospělý vůdce, který bude dohlížet na hladký průběh schůzek. Díky této změně, kterou považujeme za nevyhnutnou, ovšem nejsme organizačně schopni obsloužit dvě schůzky týdně a proto jsme nuceni schůzky sloučit do jednoho dne.

Jsme si vědomi toho, že tato změna může přinést některým členům komplikace a mrzí nás to, ovšem bohužel nemáme jinou možnost.

Budu velmi rád, pokud nám v této věci pomůžete a napíšete mi, ve které dny může váš syn skaut navštěvovat. A to ideálně v dotazníku na adrese https://tinyurl.com/terminy48 , alternativně pak na email luky.haraga@gmail.com, případně na tel. č. 777-065-638.

Děkuju moc za spolupráci a přeji hezký zbytek dne.

Za chlapecký oddíl

Lukáš Haraga
nový vůdce chlapeckého oddílu
výchovný zpravodaj střediska