Osmačtyřicítka Ostrava

Soutěž „Zažíháme světýlko“ s páteční přípravou (23. a 24. 11. 2007)

V pátek jsme se sešli v klubovně, kde jsme si nejprve vyrobili vánoční přáníčka (a některá se opravdu moc povedla) a také jsme se věnovali přípravě na zítřejší vystoupení. Vyzkoušeli jsme si písničku a dobře jsme udělali. Protože na pódiu to není žádná legrace. Také jsme vybarvili zvířátka, o kterých v písničce zpíváme.

V sobotu si pak vystoupení zažilo na vlastní kůži si 6 vlčat. Zpívali jsme (ještě s posilou Šmudly a Marti) o sto šest a vysloužili si ocenění poroty. Každý účastník pak dostal moc pěkný přívěšek. Pauzy jsme vyplnili několika hrami, velký úspěch měl např. indiánský poker. Na hry nám zbyl čas i po soutěži. Usídlili jsme se v parku u Porubského zámečku a hráli několik dalších her. Domů jsme se rozešli v dobré náladě.