Osmačtyřicítka Ostrava

Trdelníková výprava vlčat – Sobota 11. Listopadu 2021

SRAZ: 9:00 u klubovny

KONEC: 16:30 u klubovny

S SEBOU: Cokoliv dalšího, co si chcete opéci, přiměřeně teplé oblečení a obuv, popř. jiné oblečení k ohni, roušku/respirátor na vnitřní aktivity, jídlo a pití na celý den, vázačku, šátek, papír+tužku.

Dopoledne nás bude čekat průzkumnická hra o získání potřebných surovin, odpoledne pak zaděláme těsto, rozděláme oheň a vyvrcholením akce bude společné pochutnání na upečených trdelnících, které jistě dopadnou stejně skvěle, jako ty pokusné na fotce. Jen prosím při chystání se na výpravu myslete i na přítomnost u ohně. Ať si někdo nějakou odlétlou jiskrou nespálí drahou zimní bundu. Určitě bude možné se k ohni převléci.

Prosím, potvrďte / odhlaste účast na akci kvůli velikosti dávky těsta.

Vedoucí akce: Lucka (728 559 218)