Osmačtyřicítka Ostrava

Trojdenka Frýdek-Místek

O víkendu jsme jeli na trojdenku do Frýdku – Místku a moc jsme si ji užili. Po příjezdu do klubovny jsme hráli pár her v tělocvičně. Všichni jsme pak měli zajímavou večeři a hráli ještě více her!

 

Ráno jsme se vzbudili a měli jsme velmi zajímavou snídani. Vedení nám pak vysvětlilo misi “Masterchef” a šli jsme po skupinách na nákup. Uvařili jsme kapsičky a nakonec jsme měli nejlepší jídlo my. Potom jsme hráli hru o našem životě v roce 1950 jako skaut a bylo to docela zajímavé. Večer jsme s Tkaničkou hráli různé hry. V noci, okolo půlnoci, nás pak vedení vzbudilo a já byla dost naštvaná.

 

Hráli jsme hru ve městě. Bylo to něco jako sáňkování a museli jsme sbírat papírky. Nakonec jsme to zvládli, ale myslím si, že všichni už byli hodně unavení. Ráno jsme měli zase rozcvičku a pak jsme se učili, co dělat v nečekané závažné situaci a pak jsme měli ještě čas na stezky. Oběd byl výborný a pak už jsme se jen sbalili a odjeli domů. – Marší