Osmačtyřicítka Ostrava

Trojdenka vlčat – Brodek u Přerova 31. 5. – 2. 6.

Účast potvrďte Koudymu do neděle 19.5.
Sraz: 31.5. v 16:00 nádraží Svinov severní podchod (blíže k tramvajím)
Návrat: 2.6. v 15:40 na nádraží Svinov
Cena: 500,- + 150,- na koupaliště
S sebou: spacák, karimatka, pyžamo, oblečení dovnitř, oblečení na ven(když bude vhodné počasí, tak na koupaliště dojdeme pěšky, zpět vlakem, pokud nebude vhodné počasí, budeme mít celodenní procházku) pevná obuv, přezůvky (ať jsou po ruce), pláštěnka, plavky, ručník, hygiena.
Jídlo: svačina na páteční cestu vlakem, na páteční večeři něco na opečení (špekáček, silný párek, chleba, rohlík, housku, jablko,… záleží co má dítko rádo), pokud možno 1 veliký brambor (uděláme si je v ohni), pití (stejnou lahev na pití budou mít i v sobotu na výlet), něco málo sladkého na svačinku (prosím max. 1 sladkost na den).
Pokud by měl někdo potíže s financemi či by jste měli nějaký dotaz, neváhejte se obrátit na Koudyho (731 226 961).