Osmačtyřicítka Ostrava

Vánoční výprava 12.12.2020 – Zrušeno pro izolaci a karantenu vedoucích.

Sraz 9:00 u klubovny

Návrat 14:39 Svinov mosty – dolní zastávka

Trasa  – půjdeme cca 6km od klubovny k mostu v Polance kolem rybníků, dojdeme na zastávku Hraničky v Polance

S sebou: 1 jízdenku na bus, kdo potřebuje – pojedeme 12minut, svačiny na celý den, vlastní teplé pití nebo kelímek, do kterého se smíchá ledové pití dítěte s naším horkým čajem, teplé oblečení na zašpinění, pláštěnku, dostatek roušek a sáček na čisté i špinavé roušky, sáček na poklady

Covid režim: při kontaktu na méně než dva metry budeme mít roušky –  v praxi, pokud se spolu děti budou bavit a budou v chumlu, budou v rouškách, pokud se budou sami toulat či běhat, budou moct být bez, mým cílem je, abychom rozhodně nepadli do karantény, když se někdo posléze ukáže být pozitivní a abyste se nebáli děti na výpravu pustit

Prosím o potvrzení účasti i neúčasti dětí do čtvrtka.

Hela

774 540 563