Vesmírné zkoušky 17.-19.2.

„Minulý víkend jsme měli trojdenku, ale Anakin ani Peťa ji nevedly!
V pátek večer jsme přijeli do klubovny v Novém Jičíně a hned jsme se najedli. Moc se toho nedělo, ale zpívali jsme písničky a koukli jsme se na skautský film.
Další den ráno jsem se vzbudila a byla mi strašná zima. V té klubovně se vůbec netopilo! Rozcvička uběhla rychle a potom jsme se jen bavili u snídaně. Ale nebavili jsme se dlouho, protože jsme hned dostali úkol, který nás vyvedl ven, další úkol nás zavedl za šifrou, do kostela, na nádraží, a nakonec zpátky do klubovny. Poté jsme měli oběd. A zapomněla jsem zmínit…ale POVEDLO se mi splnit STEZKU!
Po obědě jsme hráli 10 míčků a byla to stále remíza. Museli jsme to ukončit, protože jsme to hráli až do večeře. Večer jsme si opět zahráli na kytaru a zpívali písničky.
Moc mě tahle výprava bavila! – Marší“