Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava do Radimi 20.-21.10.2018

Vyrazíme na naši chatu do Radimi u Krnova. Pojedeme z Ostrava-Svinova do Brantic. Odtud se vydáme 4km lesem do Radimi. Po cestě si zahrajeme hry a budeme pozorovat podzimní přídodu. Na zahradě nás čekají kutilské aktivity, práce s kladivem, pilou, vrtačkou. Večer si na ohýnku opečeme špekáčky. Spát budeme v chatě, která se vytápí krbovými kamny. Bude nám teplo, i když venku bude zima. V neděli nás čekají hry na louce, vaření společného oběda a cesta zpět přes les do Brantic a vlakem do Ostravy.
 
Sraz: sobota 20.10.2018 8:25 nádraží Ostrava-Svinov u jezdicích schodů v severním podchodu u výtahu
Návrat: neděle 21.10.2018 17:12 Ostrava-Svinov tamtéž
Seznam věcí: teplé oblečení, pevné pohodlné boty, čepice, věci na spaní, náhradní spodní prádlo a ponožky, nádobíčko na schůzku, baterka, hygiena, papuče, pití 1,5l, 4 svačiny(jablko, oplatek, apod.), sobotní oběd, 2 špekáčky, 4 krajíce chleba, 1 ks zeleniny (okurka nebo paprika), 150 Kč, batoh, pláštěnka, spacák a karimatka – domluvíme, kdo potřebuje a kdo ne. Pojedeme ve žlutých oddílových tričkách
 
V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte zeptat.

 

Vašek

774 185 664