Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava na Ježník 12.-13.6.2021

Trasa: Z Krnova přes Biskupský vrch a Ježník na chalupu v Radimi. V neděli hry a vycházka po okolí.

Sraz: sobota 12.6. 8:25 vlak. nádraží Ostrava-Svinov u eskalátorů u severního podchodu k nástupišti (ten blíž k tramvajím)

Návrat: 16:00 vlak. nádraží Ostrava-Svinov

Spaní: Spát budeme na chalupě v Radimi. Není potřeba brát spacák ani karimatku. Jsou tam postele, peřiny, karimatky i spacáky.

S sebou: peníze (na dopravu) 100Kč, kopie průkazu pojištěnce, pláštěnka, šátek na hry, vazačku, tužku a papír, kapesní nožík, baterku, na sebe oblečení na ven a pohodlné boty, kartáček na zuby, pyžamo, papuče, malý ručník, rouška do vlaku, pokrývka hlavy, potvrzení o Covid bezinfekčnosti (jako na družinovky).

Jídlo: do batohu jídlo na celý den (oběd, 2 x sladká svačina – sušenka či buchta), pití 1,5 l, špekáček na opečení, 3 krajíce chleba, cca 100g plátkového sýru, 1 kus zeleniny (např. okurka či paprika), hrstička dobrot do ovesné kaše (např. hrozinky, oříšky)

Změnu účasti na výpravě pište Vaškovi. Před výpravou je nutno doložit bezinfekčnost, viz článek.

Vašek (774 185 664)