Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava na Ostravici 19.2.2022

Trasa: Z Ostravice směr Ujmiska, přes chatovou osadu, dále směr Skalka a zpět k zastávce. Napojíme se na Krkavčí a poté Liščí stezku. Pokud bude sníh, budeme mít sněhové radovánky. Součástí programu je smažení vaječiny.

Sraz: sobota 19.2.2022 v 8:10 vlak. nádraží Ostrava-STŘED ve vestibulu. Nebo 7:25 tram. Zastávka Kino Luna.

Návrat: 15:54 vlak. nádraží Ostrava-SVINOV!!! Nebo 16:25 (snad stihneme) na tram.  zastávku   Kino Luna.

S sebou: peníze (na dopravu) 60 kč, kopie průkazu pojištěnce, do batohu (ideálně s přezkou přes hrudník), jídlo na celý den (oběd – jen v případě, že dítko nejí vaječinu), 2 x sladká svačina – sušenka či buchta), pití 1 l, šátek na hry, na sebe oblečení na ven dle počasí (počítejme se sněhem) a pohodlné boty. Do sáčku náhradní oblečení (ponožky, podvlíkačky, rukavice, dle uvážení kalhoty), 2x prázdné sáčky, lopaty na sjezd (prosím nepřibalujte boby/saně), vidličku, plastový talířek nebo misku od ešusu, roušku.

Svou účast na výpravě prosím potvrďte Ivči do čtvrtka 17.2. do 18 hodin. Prosím, upřesněte, zda dítko přijde na tram. Zastávku Kino Luna nebo přímo na nádraží Střed. To samé, prosím s návratem.

Ivča (734544662)