Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava na Palesek s rodiči

23.9.2023

Mílí rodiče, srdečně Vás zveme na společnou výpravu do podzimního lesa. Rádi bychom Vám představili, jak funguje náš oddíl. Čeká nás společný výlet do z Proskovic přes Palesek a Starou Bělou do Bělského lesa.

Trasa: Proskovice, Palesek, Stará Bělá, Bělský les, cca 10 km.

Sraz: sobota 23.9. 8:45 na zastávce Staré Výškovice

Návrat: cca 16:30 k Luně

S sebou: kopie průkazu pojištěnce, do batohu jídlo na celý den (oběd, 2 x sladká svačina – sušenka či buchta), pití 1,5 l, pláštěnka, šátek na hry, vazačku, tužku a papír, na sebe oblečení přiměřené počasí na ven a pohodlné boty, jízdenka na autobus

Svou účast na výpravě, prosím, potvrďte Vaškovi do čtvrtka 21.9. do 18 hodin. Zkuste také odhadnout, kolik vás půjde.

Vašek (774 185 664)