Výprava na Skalku s rodiči

9.10.2021

Mílí rodiče, srdečně Vás zveme na společnou výpravu do podzimního lesa. Rádi bychom Vám představili, jak funguje náš oddíl. Čeká nás společný výlet do podzimních Beskyd, hry a jízda vlakem.

Trasa: Z Kunčic pod Ondřejníkem na Skalku a pak dolů na Čeladnou, cca 7 km.

Sraz: sobota 9.10. v 8:35 na nádraží Ostrava-Střed. Tam i zpět pojedeme stejným vlakem jako Slůňata.

Návrat: 15:58 nádraží Ostrava-Střed.

S sebou: kopie průkazu pojištěnce, do batohu jídlo na celý den (oběd, 2 x sladká svačina – sušenka či buchta), pití 1,5 l, pláštěnka, šátek na hry, vazačku, tužku a papír, rouška či respirátor do MHD, na sebe oblečení přiměřené počasí na ven (má být už chladno) a pohodlné boty, peníze na vlak (dospělí 120, děti 60).

Svou účast na výpravě, prosím, potvrďte Vaškovi do čtvrtka 7.10. do 18 hodin. Zkuste také odhadnout, kolik vás půjde.

Vašek (774 185 664)