Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava za sněhem na Zlatník 10.2.24

Půjdeme ze zastávky autobusu Zlatník na Visalaje, cca 4km

SRAZ: 8:15 nádraží Ostrava Střed na peronu před budovou nádraží

NÁVRAT: 15:28 nádraží Ostrava – střed

S sebou: Dítě nutně musí mít sáňkovací lopatu – za každého počasí. Jakmile najdeme kousek sněhu, tak jsou děti bez lopaty velmi smutné. Naopak nebereme jiná vozidla, která se nevejdou do autobusu a také jsou při zmrzlém sněhu nebezpečná. Velice doporučujeme návleky proti sněhu. Kopie průkazu pojištěnce. Jídlo na celý den – oběd + 2x svačina (spíše buchta, tatranka, než zelenina, která zmrzne). Pití 0.75l + vlastní kelímek na teplé pití od vedoucích. Teplé, vrstvené oblečení, 2x náhradní rukavice ve dvou sáčcích, do kterých se následně uloží ty mokré. Převlečení – kompletní všechny vrstvy na spodní polovinu těla + pevnější sáčky do bot – to celé v podepsané igelitce. Náhradní oblečení ponesou vedoucí.

Pojedeme hodinu autobusem zatáčkami – zvažte, kdo potřebuje Kinedryl. Dospělí 100,-, děti nad 6let 60,-, děti do 6 let 0,-.

Účast i neúčast mi, prosím, hlaste formou SMS do čtvrtka 8. 2. 18hod. Prosím rodiče starších i nových členů, kteří plánují jet s námi, aby mi to napsali co nejdříve, abych mohla uzpůsobit počet vedoucích.

Pro rodiče, kteří jedou s námi: vezměte navíc s sebou, prosím, horký slazený čaj v termosce (na ředění dětských studených nápojů) a velký batoh (na srazu dostanete náhradní oblečení dětí), sami sebe pořádně oblečte, případně přibalte vlastní lopatu.

Hela (774 540 563)