Osmačtyřicítka Ostrava

Výprava za sněhem – na Zlatník 22.2.2020

Půjdeme se Zlatníku na Visalaje se zastávkami na lopatování, trasa 4km.

Sraz: 8,20 nádraží Vítkovice
Návrat: 15,58 nádraží Ostrava -Střed

S sebou: teplé oblečení, jídlo na celý den (oběd + 2 menší sladké svačinky) 0,5 l pití, kopii průkazu pojištěnce, 50 Kč, lopatu na lopatování (jiné sáňkovací pomůcky nebereme), návleky proti sněhu (více o návlecích viz výpravy na naší stránce), náhradní oblečení – ponožky, rukavice, kalhoty, podvlíkačky sbalené do igelitové tašky se jménem dítěte, 3 igelitové sáčky – 1 ks na mokré věci, 2 ks do případně promočených bot. Sáňkovací lopatu dejte dětem prosím za každého počasí. Pro děti, které to potřebují Kinedryl do autobusu ( pojedeme 40minut zatáčkami). Budu ráda, když se děti budou balit samy, aby věděly co a kde v batohu mají a aby si poznaly své věci.

Podepsanou igelitku s náhradními věcmi odevzdáte na srazu vedoucím. Vedoucí zajistí dostatek teplého pití pro všechny.

Účast i neúčast mi prosím hlaste nejpozději do čtvrtka před výpravou formou SMS. Prosím rodiče starších i nových členů, kteří plánují jet s námi, aby mi to napsali co nejdříve, abych mohla uzpůsobit počet vedoucích.

Heli (774540563)