Osmačtyřicítka Ostrava

Zahajovací výprava za poznáním skrytých krás Ostravy – stezka REZAVKA, trasa 5 km.

Sraz v sobotu 19.9. v 9:00 u hospody „Marika“ naproti tramvajové zastávky Zábřeh-Vodárna

Návrat: 14:30, tamtéž.

S sebou: pohodlnou obuv, oblečení dle předpovědi počasí (ráno bývá již chladněji, ale odpoledne může být horko – doporučujeme spíše více lehkých vrstev), ev. pláštěnku, jídlo na celý den (oběd + 2 menší sladké svačinky), 0,5 l pití, kopii průkazu pojištěnce, sáček na poklady, šátek na hry, roušku pravděpodobně potřebovat nebudeme, ale raději ji přibalte. Výdaje jsou nulové, neboť nepoužijeme žádný dopravní prostředek. Budeme rády, když se děti sbalí samy, aby věděly co a kde v batohu mají a aby si poznaly své věci. Je dobré mít batůžek s přezkou na hrudníku.

Je to naše první výprava za dobrodružstvím po dlouhé nechtěné přestávce. Také k nám přišly nové děti, proto je výprava v blízkém okolí a poměrně nenáročná.

Účast i neúčast mi prosím hlaste nejpozději do čtvrtka před výpravou formou SMS. Prosím rodiče starších i nových členů, kteří plánují jet s námi, aby mi to napsali co nejdříve.

Ivča (734 544 662)