Osmačtyřicítka Ostrava

Závod vlčat a světlušek – okresní kolo

Sobota 6. dubna 2024

Vedoucí akce: Lucka (728 559 218). Dejte prosím do pátku vědět, kdo se jak dopraví na závod a zpět domů (MHD/vlastní doprava). Všichni jsou automaticky přihlášení v rámci své družiny. Kdo nepojede, dejte prosím vědět také, ať Vám ráno nevolám, kde jste a jestli dorazíte. Při registraci musím mít přesný seznam dětí v družině. 

Sraz: 7:05 Svinov-mosty, dolní zastávka – 7:14 odjíždí bus 76, NEBO 7:50 před dělnickým domem (Molákova 701, Polanka n. O.)

Návrat: 17:26 Svinov-mosty, dolní zastávka NEBO nejpozději v 17:00 na místě. Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánováno na 16:30, můžete se přijít podívat a pak si odvézt dítě.

S sebou: jízdenky na cestu (možno pokračovat s tou, na kterou přijedou na Svinov, zóny 1-2), 40 Kč, skautský kroj nebo oddílové tričkočerné tričko jako horní vrstvu, oblečení a boty vhodné na závod dle počasí, svačina (větší, akce je dlouhá a náročná!), pití na závod, kelímek na čaj, pláštěnka, blok psací potřeby.

Určené osoby dále přibalí namalované mravence a 0,5l láhev s vodou na první pomoc.